مطلب جدید


راهنماي نحوه‌ استفاده از سامانه جامع آموزش(هم‌آوا)
جهت مشاهده اطلاعات و پیش ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان جدیدالورود
دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای مهر‌ماه سال 1396


      
ضمن عرض تبريك و آرزوی موفقیت برای کلیه پذيرفته‌شدگان دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای مهر‌ماه سال 1396، پذیرفته‌شدگان می‌بایست برای ثبت‌نام به نشانی www.edu.uast.ac.ir مراجعه و از قسمت "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان جدیدالورود" ابتدا نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام نموده و سپس براي تكميل مراحل ثبت‌نام با در دست داشتن مدارک زیر به صورت حضوري طبق اطلاعیه مندرج در سامانه به مرکز آموزشی مربوط مراجعه نمايند.
 
مدارك لازم براي ثبت‌نام:
1-
شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
2-
اصل شناسنامه جهت مطابقت با تصویر بارگذاری شده بر روی سامانه.
3-
اصل كارت ملي جهت مطابقت با تصویر بارگذاری شده بر روی سامانه.
4-
اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش.
5-
اصل کاربرگ شماره 103 (فرم تاييديه معدل) جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
6-
اصل کاربرگ شماره 101 (گواهي اشتغال) به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان سهمیه شاغل).
7-
مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص نمايد (براي برادران).
تذکر: "پذیرفته‌شدگان می‌بایست قبل از مراجعه به مرکز آموزشی كليه امور مربوط به ثبت‌نام اینترنتی از قبيل تكميل اطلاعات فردی، بارگذاری عکس و فرم‌های مربوط را انجام دهند".

نحوه‌ ورود به سامانه:
جهت ورود به سامانه می‌بایست پس از ورود به صفحه " ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان جدیدالورود"  با توجه به مقطع تحصیلی بر روی لینک‌ "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی مهر 96" کلیک نموده و پس از وارد نمودن نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (شماره شناسنامه) وارد سامانه شويد.
تذکر: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه، می‌توانند نام ونام خانوادگی خود را در سمت چپ بالای صفحه مشاهده نموده و نسبت به انجام عملیات مورد نظر اقدام نمایند.

نحوه ثبت‌نام
پذیرفته‌شدگان می‌بایست پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه‌های تكميل اطلاعات فردی، آپلود عکس، کپی کارت ملی، کپی تمامی صفحات شناسنامه، کارت پایان خدمت و معافیت، گواهی موقت/دانشنامه، کاربرگ 103، کاربرگ 101، کاربرگ 218 و کاربرگ 104 نسبت به بارگذاری، تکمیل و تایید اطلاعات به شرح زیر اقدام نمایند.


v    فرم تکمیل اطلاعات فردی
پذیرفته‌شدگان می‌بایست در منوی "تکمیل اطلاعات فردی" تمامی اطلاعات شناسنامه‌ای و سوابق تحصیلی موجود در سامانه را با مدارک اصلی خود تطبیق داده و پس از تکمیل فیلدهای قابل ویرایش، با کلیک بر روی دکمه "ثبت فرم" نسبت به تایید اطلاعات اقدام نمایند.
تذکر 1: اطلاعات غیر قابل ویرایش موجود در فرم "تکمیل اطلاعات فردی" از اطلاعات درج شده توسط داوطلب در سایت سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری شده است و قابل تغییر نمی‌باشد.
تذکر 2: در صورت وجود هر گونه مغایرت در فرم "تکمیل اطلاعات فردی" پذیرفته‌شده می‌بایست در زمان ثبت‌نام حضوری، مراتب را به مرکز آموزشی اطلاع دهد.
تذکر 3: در صورت وجود مغایرت اعم از معدل کل، نوع مدرک تحصیلی و سهمیه قبولی، پذیرفته‌شدگان می‌بایست نسبت به تکمیل و بارگذاری کاربرگ 104 (تعهد برای پذیرفته‌شدگان دارای مغایرت) در سامانه اقدام نمایند.

v    آپلود عکس
با انتخاب گزینه" آپلود عکس" و کلیک بر روی "دکمه افزودن" می‌بایست نسبت به بارگذاری عکس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 در سامانه اقدام نمایید (حداکثر حجم 250 کیلو بایت و فرمت JPG.

v    کپی کارت ملی:
با انتخاب گزینه" کپی کارت ملی" و کلیک بر روی "دکمه افزودن" می بایست نسبت به بارگذاری پشت و روی کارت ملی در سامانه اقدام نمایید (حداکثر حجم 250 کیلو بایت و فرمت JPG.
تذکرمهم: برای بارگذاری تصویر پشت کارت ملی، می‌بایست مجددا با کلیک بر روی دکمه افزودن نسبت به بارگذاری تصویر بعدی اقدام نمایید.

v    کپی کل صفحات شناسنامه:
با انتخاب گزینه"کپی کل صفحات شناسنامه" و کلیک بر روی "دکمه افزودن" می بایست نسبت به بارگذاری تمامی صفحات شناسنامه در سامانه اقدام نمایید (حداکثر حجم 250 کیلو بایت و فرمت JPG).
تذکرمهم: برای بارگذاری بیش از یک صفحه شناسنامه، می‌بایست مجددا با کلیک بر روی دکمه افزودن نسبت به بارگذاری صفحات بعدی شناسنامه اقدام نمایید.

v    کارت پایان خدمت یا معافیت
با انتخاب گزینه" کارت پایان خدمت / معافیت" و کلیک بر روی "دکمه افزودن" می‌بایست نسبت به بارگذاری پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت در سامانه اقدام نمایید (حداکثر حجم 250 کیلو بایت و فرمت JPG).
تذکرمهم: برای بارگذاری تصویر پشت کارت پایان خدمت یا معافیت، می‌بایست مجددا با کلیک بر روی دکمه افزودن نسبت به بارگذاری تصویر بعدی اقدام نمایید.

   
گواهی‌نامه موقت/ دانشنامه
با انتخاب گزینه"گواهی نامه موقت/دانشنامه" و کلیک بر روی "دکمه افزودن" می‌بایست نسبت به بارگذاری مدرک تحصیلی قبلی در سامانه اقدام نمایید (حداکثر حجم 250 کیلو بایت و فرمت JPG.
تذکر: در صورت عدم دریافت گواهی‌نامه موقت/ دانشنامه پذیرفته‌شدگان می‌بایست کاربرگ 103 (تایید معدل برای دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر) را تکمیل و نسبت به بارگذاری آن بر روی سامانه اقدام نمایند.

  
کاربرگ 103 (تایید معدل برای دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر(
پذیرفته‌شدگان فاقد گواهی نامه موقت/دانشنامه می‌بایست با کلیک بر روی دکمه "لطفا قبل از آپلود فایل اینجا را دانلود نمایید" ابتدا فرم مورد نظر را دانلود و پس از تکمیل نسبت به بارگذاری آن از طریق گزینه کاربرگ 103 و دکمه "افزودن " اقدام نمایند.
تذکر: در صورتیکه فرم تاییدیه معدل قبلا (در زمان ثبت‌نام اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور) تکمیل شده است نیازی به دانلود مجدد نمی‌باشد و صرفا می‌بایست فرم تکمیل شده در سامانه بارگذاری گردد.

کاربرگ 101 (سهمیه شاغل(
پذیرفته‌شدگان سهمیه شاغل می‌بایست با کلیک بر روی دکمه "لطفا قبل از آپلود فایل اینجا را دانلود نمایید" ابتدا فرم مورد نظر را دانلود و پس از تکمیل نسبت به بارگذاری آن از طریق گزینه کاربرگ 101 و دکمه "افزودن " اقدام نمایند.
تذکر: در صورتیکه فرم "سهمیه شاغل" قبلا (در زمان ثبت‌نام اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور) تکمیل شده است نیازی به دانلود مجدد نمی‌باشد و صرفا می‌بایست فرم تکمیل شده در سامانه بارگذاری گردد.

 
کاربرگ 218 (ضوابط آموزشی(
پذیرفته‌شدگان می بایست پس از مطالعه دقیق ضوابط آموزشی با کلیک بر روی گزینه "تایید" نسبت به اطلاع و رعایت تمامی ضوابط و مقررات آموزشی درج شده در فرم مربوط اقدام نمایند.

v    کاربرگ 104 (تعهد برای پذیرفته‌شدگان دارای مغایرت )
در صورت وجود هر گونه مغایرت در فرم "تکمیل اطلاعات فردی" اعم از معدل کل، نوع مدرک تحصیلی، سهمیه قبولی، پذیرفته‌شدگان می بایست با کلیک بر روی دکمه "لطفا قبل از آپلود فایل اینجا را دانلود نمایید" ابتدا کاربرگ 104 را دانلود و پس از تکمیل نسبت به بارگذاری آن اقدام نمایند.

v    مغایرت:
پس از تایید اطلاعات توسط مرکز آموزشی، در صورت وجود مغایرت و ثبت آن توسط مرکز آموزشی در سامانه، پذیرفته‌شدگان می‌توانند لیستی از مغایرت‌های ثبت شده را در قسمت "مغایرت " مشاهده نمایند.


تذکرات مهم:
§    مهلت ثبت اینترنتی پذیرفته‌شدگان تا تاريخ 06/07/96 مي‌باشد.
§    پذیرفته‌شدگان می‌بایست قبل از مراجعه به مرکز آموزشی نسبت به تكميل اطلاعات فردی، بارگذاری عکس و فرم‌های مربوط اقدام نمایند.
§    پذیرفته‌شدگان می‌بایست پس از انجام ثبت‌نام اینترنتی با در دست داشتن اصل تمامی مدارک بارگذاری شده در سامانه تا تاریخ مذکور جهت تکمیل مراحل ثبت‌نام به مرکز آموزشی مراجعه نمایند.

 

عملیات: ایمیل | لینک ثابت |